REFERANSLARIMIZ

Kurumsal & E-Ticaret Referanslarımız

Beyaz Tuning Oto Aksesuar Oto Aksesuar sektöründe, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Firmamız 2015 Yılında Ümraniye Şubemizde Toptan ve Parakende satışa başlamıştır.Yakın Zamanda hızla büyüyerek Toptancı sınıfında yerini aldı.

Çalışmaya başladığımız zamandan itibaren Tüm müşterilerimize %100 Stok Bulunurluğu ve en fazla çeşid ile ürün tedarik hizmeti vermekteyiz.

Kılıçoğlu Boya; Toz Boya Hammaddeleri sektöründe , Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesindeki büyük firmalara; Toz Boya, Yüksek Performanslı Pigmentler, Boya Maddeleri İmalatı, İhraacatı, Temsilciliği, Distribütörlüğü, Renk Hizmetleri ve Teknik Danışmanlığı Hizmeti vermektedir. 1996 yıllarından beri; %100 Kaliteli esaslı ürünleri pazarlayarak, birçok firma ile çalışarak büyük başarılara imza atmıştır.

İnşaat Yapı Malzemeleri Alanında Faaliyet Göstermektedir. E-Ticaret Yazılımını Kurarak Cesmeyapımarket’ i Sanal Dünyada yolunu açtık…

Temizlik Sektöründe Faaliyet Göstermektedir. Kurumsal Web Tasarım yaptırarak Sanal Dünyada yerini belirlemiştir.

1990 yılında otomotiv aksesuar sektörünün geleceğine yön vermek amacı ile firmamızı İstanbul Kartal da kurduk. Profosyonel çalışmalarımız deneyimli takım arkadaşlarımızla kısa zamanda oto aksesuar atılımlarına devam ettik.

Netpen Pvc Plastik İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. sektöründe , Türkiye Geneli Hizmet veren ; PVC,Pencere,Kapı,Doğrama,Plastik pencere,sürme,cam,çift cam,soguk,kış,izolasyon,conta,sineklik,kışbahçesi,kış bahçesi,kepenk,giydirme cephe,alüminyum,Pencere Sistemleri,pimapen,pencere,PVC Servis hizmeti vermektedir. 26 yıllık tecrübemizle ; %100 Müşteri memnuniyetini benimseyerek , birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

 

Mutak Ticaret, fikir olarak 2000 yılının başlarında ortaya çıkmıştır. Üretimde tutku ve sürekli

yenilik yaparak kusursuz müşteri deneyimini sağlamaktadır. Dünyanın en güvenilir ve ilham

verici kumaş deposu olmak için çalışan ekibi ile aynı sektördeki rakiplerinin önüne geçmiştir.

Mimaran İnşaat Tah. Oto İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2006 Yılında Kurulmuş olup, Ordu Fatsa’da birçok projelere imza atmıştır. Önceleri Mütahhitlik yaptığı dönemde Fatsa İlçesinde iki Blog Site yaparak başarıya imza atmıştır. Sonraki dönemlerde Kamyon İş Makinaları alarak başarıya bir adım daha yaklaşmıştır.

Gülüm Bebe 2016 Yılında El Örgüleri Ev İşi ile Gül Abla kendi Emeği göz nuru özenle yaptığı el emekleri Bebek elbiseleri, Bebek Battaniyeleri, Bebek Hırkası yaptığı çalışmalarla İnstagram’da en gözde Haline gelmiştir. 2019 Yılında Adını Türkiye’ye duyurmak için E-Ticaret Dünyasında yerini almıştır.

Diğer Referanslarımız

Seo Hizmetleri

Güneşelektirik.com Seo Hizmet Desteği Verilmiştir.

– Maltepe Elektrikçi Kelime Bazında İlk Sayfaya çıkardık.

– Küçükyalı Elektrikçi Kelime Bazında İlk Sayfalaya çıkardık.

 

Web Site Düzenleme Hizmetleri

Samsunesob.com Web Sitesi Düzenlenmiştir.

– Kategoriler / Yazı / Resim Düzenlemesi

– Kod İçesinde düzenleme.

 

turktenal.com Web Sitesi Düzenlenmiştir.

– Kategoriler / Yazı / Resim Düzenlemesi

– Kod İçesinde düzenleme.

– Tema Türkçeleştirmesi.

 

– N11 Cinerelektronik34 Ürün Giriş işlemi.

– N11 Fyticaret Ürün Girişi İşlemi 

– Gittigidiyor Maksipazar Ürün Girişi İşlemi.

– Maksipazar.com Ürün Girişi İşlemi.